Od pomysłu do działania. Jak wdrożyć interdyscyplinarny projekt
Śląskie WOM Festiwal
Termin: 20.04.2024 godz. 13:0014:00
Sala: 13
Prowadzący szkolenie: Mirosław Pawłowski

Adresaci:

Wszyscy zainteresowani tematyką

Tematyka szkolenia:

Zajęcia mające charakter warsztatowy (praktyczny) zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzi zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości (LEGO Education Spike Prime). Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się jak połączyć pasję z nauką, budując atmosferę współpracy i komunikacji, by w efekcie twoi uczniowie z zaangażowaniem analizowali i wyciągali wnioski. Uzyskasz również wskazówki na temat pozyskiwania środków i konstruowania na materiale zastępczym.  Adresat: nauczyciele szkoły podstawowej (klasy IV-VIII).

Prowadzący szkolenie:

Mirosław Pawłowski: Edukator z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Z wykształcenia pedagog. matematyk, informatyk. Na co dzień pasjonat metody projektowej oraz nowoczesnych technologii.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Twaróg-Kanus
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: atkanus@womkat.edu.pl